Вперше в історії жінка керувала США. Аж цілих 85 хвилин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
Вперше в історії жінка керувала США. Аж цілих 85 хвилин

Камала Гарріс стала не лише першою жінкою – віцепрезиденткою, але й першою небілою людиною на цій посаді.

Фото із сайту Youtube.com.

Вперше в історії жінка керувала США. Аж цілих 85 хвилин

У цей час главі Білого дому Джо Байдену робили колоноскопію під наркозом

Президент США Джо Байден у п’ятницю тимчасово передав владу віцепрезидентці Камалі Гарріс (обоє на фото), коли він перебував під наркозом для медичної процедури протягом 1 години та 25 хвилин.

Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на CNN.

Вперше в історії США обов’язки президента виконувала жінка. За інформацією Білого дому, Харріс працювала зі свого офісу у Західному крилі, поки Байден перебував під наркозом.

Щоб офіційно передати президентські повноваження Гарріс, Байден перед процедурою надіслав лист спікеру Палати представників Ненсі Пелосі та сенатору-демократу Патріку Ліхі з Вермонта, тимчасовому президенту Сенату.

Байден, якому сьогодні виповнюється 79 років, прибув у п’ятницю вранці до медичного центру, щоб пройти свій перший плановий щорічний медичний огляд із моменту вступу на посаду. Під час огляду йому провели колоноскопію під наркозом.

Прессекретарка Білого дому Джен Псакі пізніше написала у Twitter, що Байден повернувся до виконання своїх обов’язків.

«Президент поговорив з віцепрезиденткою та керівником апарату Білого дому Рональдом Кляйном приблизно об 11:35. Президент був у гарному настрої і на той час повернувся до повноважень», – написала вона.

За словами Псакі, Байден поки що залишається в лікарні для відновлення після процедури колоноскопії.

Віцепрезидент США зазвичай бере на себе президентські повноваження, доки глава держави проходить медичну процедуру, яка потребує анестезії.

Віцепрезидент США зазвичай бере на себе президентські повноваження, доки глава держави проходить медичну процедуру, яка потребує анестезії.

Раніше віцепрезидент Дік Чейні робив це кілька разів, коли тодішньому президентові Джорджеві Бушу робили колоноскопії.

Наша довідка:

Колоноскопія – діагностична медична процедура, під час якої лікар-ендоскопіст оглядає і оцінює стан внутрішньої поверхні товстої кишки за допомогою спеціального зонда. Колоноскопія дає можливість візуально діагностувати такі захворювання, як виразки, поліпи, пухлини та інше, а також провести їх біопсію чи видалення.

Читайте також у нас: «На Волині можуть легалізувати борделі».