Курси НБУ $ 38.16 € 41.26
Неймовірно: лучанин засіяв чорнобривцями тисячу кілометрів узбіч волинських доріг (Фото, відео)

Ця краса потребує важкої праці цілий рік.

Фото Суспільне.

Неймовірно: лучанин засіяв чорнобривцями тисячу кілометрів узбіч волинських доріг (Фото, відео)

Нині, у листопаді, Василь Рижук збирає насіння чорнобривців і зрізає сухі рослини.

Вже 25 років чоловік займається квітникарством, — розповів Суспільному заслужений діяч мистецтв, автор проєкту «Квітучий прапор України» Василь Рижук.

Зі слів квітникаря, щороку збирає 12-15 мішків насіння чорнобривців.

Зі слів квітникаря, щороку збирає 12-15 мішків насіння чорнобривців. Їх цілком вистачає для наступного сезону і для того, аби роздавати усім охочим.

Квітникар каже: соняшники цвітуть і досі. «Мої квіти, які висаджую – соняшники та чорнобривці борються зі злісними бур’янами, такими як борщівник і амброзія», – розповів Василь Рижук.

 

 «Засіяна квітами дорога Луцьк-Львів. Також квіти висаджені в сторону Маневич та по вулиці Ківерцівській. Квітами прикрашені автобусні зупинки», – розповів лучанин.

Василь Рижук розповідає: сам готує ґрунт для посіву, сам поливає, прополює, доглядає і збирає насіння. Садити квіти на узбіччі складніше, ніж на городі. Земля тут кам’яниста, заросла бур’янами та кущами, у ґрунті – втрамбований камінь.

 

 Як розповів Василь Рижук, цього року з допомогою чорнобривців і соняшників він створив тризуб, який видно з висоти пташиного польоту.

 

 «Поблизу Луцька трикутні клумби зроблені у вигляді української вишиванки. Якщо зверху дивитися, то ця автомобільна розв’язка нагадує тризуб», – розповів квітникар.

Читайте також: На Закарпатті першим снігом замітає гірські траси: виїхала важка техніка

Що відомо

Вздовж дороги Луцьк-Жидичин волиняни висадили 5 тисяч кущів чорнобривців та прикрасили автобусну зупинку у селі Липляни квітучою картою. Посадку квітів ініціював волинянин Василь Рижук.

Отрутохімікати знищили саджанці чорнобривців біля понад 12 зупинок громадського транспорту у селах Сирники і Княгининок, що біля Луцька. Знищені чорнобривці – частина проєкту «Квітучий прапор України».

Telegram Channel