Через прихожан батюшка потрапив під суд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Через прихожан батюшка потрапив під суд

У храмі люди мають перебувати у масці!

Фото із сайту pixabay.com.

Через прихожан батюшка потрапив під суд

Бо віряни прийшли на службу без масок. Не було в них із собою ні тестів, ні сертифікатів

З 26-го жовтня у Рівненській області встановлений «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Це передбачає посилення низки карантинних обмежень. Контролюючі органи перевіряють дотримання усіх обмежень у різних закладах. А на порушників складають адміністративні матеріали, які потому направляють у суд, який і встановлює покарання.

Недотримання карантинних обмежень кваліфікують ч.1ст.44-3 КУпАП, як порушення правил щодо карантину людей. За цією нормою передбачається покарання –  17-34 тисячі гривень штрафу.

Днями один із таких матеріалів розглядали в Рівненському міському суді. Протокол був складений на священника Свято-Воскресенського собору, повідомило Рівне.Медіа

З постанови суду відомо, що він проводив богослужіння, в якому віряни перебували без засобів індивідуального захисту, експрес тестів чи COVID-сертифікатів, чим порушив норми постанови КМУ№ 1236 зі змінами. 

Проводив богослужіння, в якому віряни перебували без засобів індивідуального захисту, експрес тестів чи COVID-сертифікатів, чим порушив норми постанови КМУ№ 1236 зі змінами. 

Суд визнав священника винним у порушенні карантину і на підставі ст. 22 КУпАП звільнив від адміністративної відповідальності (штрафу у 17 тисяч гривень), обмежившись усним зауваженням. 

Провадження у справі закрили.

Читайте також у нас: «На Волині безбожники вночі намагалися обікрасти церкву».