Над територією Волині літатимуть французькі гелікоптери? (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.80 € 32.48
Над територією Волині літатимуть французькі гелікоптери? (Фото)

Їх оснащено найбільш сучасним обладнанням. Воно дозволяє вдень та в ночі контролювати рубежі держави на багато кілометрів за рахунок спеціалізованих камер та пошукового прожектора.

Фото Держприкордонслужби.

Над територією Волині літатимуть французькі гелікоптери? (Фото)

Прикордонники отримали два гелікоптери Н-125 французького виробництва

Державна прикордонна служба України отримала два гелікоптери Н-125 французького виробництва компанії Airbus Helicopters. Ними укомплектують авіаційні підрозділи ДПСУ, які нестимуть службу на ділянці кордону з Білоруссю. Про це інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ, передає УНН.

Ними укомплектують авіаційні підрозділи ДПСУ, які нестимуть службу на ділянці кордону з Білоруссю. 

Зазначається, що Держприкордонна служба України з січня 2020 року вже отримувала два гелікоптери типу Н-125.

 

  Нові машини, які прибули сьогодні, краще укомплектовані. Їх оснащено супутниковими передавачами, гучномовцями, системами цифрового зв'язку, спеціалізованими авіаційними прожекторами, камерами з високою роздільною здатністю Flir, електричними лебідками та аварійним плавучим спорядженням.

 

 «Сьогодні прикордонники отримали чергові два гелікоптера Н-125, які допомагатимуть охороняти державний кордон. Їх оснащено найбільш сучасним обладнанням. Воно дозволяє вдень та в ночі контролювати рубежі держави на багато кілометрів за рахунок спеціалізованих камер та пошукового прожектора. Відео з камер можна відразу передавати в наземний командний пункт. Це потужне посилення ДПСУ, а безпека кордонів - на сьогодні є для МВС одним з основних пріоритетів»,- заявив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

 

 

 

Довідка

Н-125 - це одні з кращих машин у своєму класі. У 2005 році гелікоптер такої модифікації побив світовий рекорд і здійснив посадку на горі Еверест на рівні 8 тисяч 850 метрів над рівнем моря.

Читайте також:Як охороняють кордон з Білоруссю на Волині (Фото, відео)

Постачання гелікоптерів Airbus здійснюється відповідно до угоди між Урядом України та Урядом Французької Республіки для створення Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні.

29 серпня 2018 року між Міністерством внутрішніх справ України та компанією Airbus Helicopters було укладено відповідний контракт. За його умовами всього заплановано поставку 24 гелікоптерів даного типу.