
Буде парковка у денний час і стоянка у нічний.
Що буде на місці знесених контейнерів на Центральному ринку у Луцьку
Металеві контейнери з лівої частини Центрального ринку обіцяють демонтувати впродовж 2022 року
Про це стало відомо під час засідання постійної комісія Луцької міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності, пише інформаційне агентство Волинські новини.
Як повідомила очільниця департаменту муніципальної варти Луцької міської варти Юлія Сиротинська, впорядкувати цю територію планують упродовж наступного року, оскільки саме у 2022 році мають бути вирішені юридичні питання щодо землі. З її слів, на цій ділянці буде розміщена парковка-стоянка.
Впродовж 2022 року підприємець Пахолко забере ті контейнери і перевезе їх на Новий ринок.
«Впродовж 2022 року підприємець Пахолко забере ті контейнери і перевезе їх на Новий ринок. Ця частина буде очищена. У 2022 році, тому що є юридичні питання щодо земельної ділянки і завершуються вони в наступному році. Демонтовують ці контейнери в добровільному порядку. Є рішення про те, що там буде організована парковка-стоянка. Парковка у денний, стоянка у нічний час для користування мешканцями і гостями міста», – зазначила вона.
Юлія МАЛЄЄВА.
Читайте також: У лікарні Нововолинська рятують порубаного сокирою чоловіка.
