Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
Дмитро Комаров показав у своїй передачі диво Рівненщини (Відео)

Світло в кінці «Тунелю кохання» на Рівненщині побачив відомий телеведучий Дмитро Комаров.

Фото – Рівне Вечірнє.

Дмитро Комаров показав у своїй передачі диво Рівненщини (Відео)

 Місце, яке найбільше фотографують в Україні, потрапило до його передачі «Мандруємо Україною»

Ведучий Дмитро Комаров відвідав одну з туристичних родзинок Рівненщини. 

«Тунель кохання» біля Клеваня потрапив у рейтинг найбільш романтичних місць планети і він він приваблює туристів з усього світу.
 За словами мандрівника Дмитра Комарова, в місцевих навіть є легенда про своїх Ромео та Джульєтту:

– Дівчина з України, а хлопець з Польщі. Однак закоханим не дозволяли одружитися, бо поляк був католиком, а дівчина – православною. Тому хлопець побудував залізну дорогу, щоб спілкуватися.

Поїзд возить деревину на завод два-три рази в день, а дерева висадили за радянських часів, щоб замаскувати потужний військовий об’єкт.

 Насправді ж поїзд возить деревину на завод два-три рази в день, а дерева висадили за радянських часів, щоб замаскувати потужний військовий об’єкт.

«Дмитро Комаров покаже локацію на Рівненщині, яка абсолютно заслужено входить у перелік найромантичніших місць не лише України, а й усієї планети – тунель кохання. Існує безліч легенд, як і чому з’явилося це місце, але справжню історію під грифом «таємно» телеведучий-мандрівник ексклюзивно розповість у новому випуску, а ще знайде та покаже те, що ви ніколи не побачите на фото туристів в інстаграмі. У Запоріжжя Дмитро Комаров вирушить, аби на собі випробувати одну з найекстремальніших розваг в Україні – роупджампінг. Телеведучий зістрибне з закинутої теплотруби висотою 120-метрів, це – висота 40-поверхового житлового будинку. А на Харківщині Дмитро Комаров знайде український «адронний колайдер». Мало хто знає, що на відміну від європейських прототипів, український «колайдер» знаходиться просто посеред лісу, а неозброєним оком тут можна побачити рух заряджених частинок, але мова йде не про атоми», – розповіли на ютуб-каналі передачі «Світ навиворіт».

Читайте також: Телеведучий Комаров збудує дачу в Карпатах

Telegram Channel