Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
За вигуки проти Зеленського можна отримати вирок

Володимир Зеленський почув вигуки...

Фото Главком.

За вигуки проти Зеленського можна отримати вирок

Поліція вручала адміністративні протоколи хлопцям, які посміли крикнути «Ганьба!» Зеленському та завітати на Банкову в День Свободи і Гідності

Про це пише народний депутат від фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

Вона, зокрема, зазначила: «Хлопцям шиють хуліганку. До того вручили підозру Леросу за непристойний жест. Тищенко заявив, що критикувати Єрмака − це державна зрада. Але якщо ти славно служиш Зеленському, то можеш матюкатися в залі ВР, спілкуватися ненормативною лексикою з опозицією в парламенті та показувати «жест Лероса» сесійній залі і журналістам. Тобі за це нічого не буде.
Нагадаю, під час оголошення запитів депутат Камельчук демонстративно встав і підняв вверх середній палець. Слуги поряд ржали, президія теж не звертала уваги і, на жаль, дала мені слово, аби висловити обурення, лише за пів години.

Ходять в розтягнутих трєніках, матюкаються, плюються, хіба що сємки не лускають. Але все ще попереду.

А депутат Ковальчук (зрозуміла, що так я і вивчу їх прізвища) якось підійшов до мене в сесійній залі та накинувся з брудною лайкою.
Глава регламентного комітету, ще один слуга Кольченко навіть відмовляється розглянути ці випадки. Хоч наш лист було спрямовано не йому, а керівництву комітету ВР.
За слуг сесійна зала ВР перетворилася на привокзальну площу. Ходять в розтягнутих трєніках, матюкаються, плюються, хіба що сємки не лускають. Але все ще попереду».

Читайте також: Politico: Порошенко закликає Захід на чолі із США дати Україні більше летальної оборонної зброї​.

Telegram Channel