На Волині безпідставно хотіли нажитися на «Великому будівництві» на 6 мільйонів гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.30 € 30.83
На Волині безпідставно хотіли нажитися на «Великому будівництві» на 6 мільйонів гривень

Чиновники вирішили переплатити за ремонт дороги.

Фото rv.gov.ua.

На Волині безпідставно хотіли нажитися на «Великому будівництві» на 6 мільйонів гривень

За втручання прокуратури на Волині попереджено нераціональне використання 94 млн грн, виділених для реалізації програми

Господарський суд Волинської області задоволив позов Волинської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби, визнав недійсними низку рішень тендерного комітету Служби автомобільних доріг у Волинській області та договір закупівлі робіт із капітального ремонту автомобільної дороги державного значення.

Розпорядник бюджетних коштів при проведенні закупівлі безпідставно відхилив найбільш економічно вигідну, дешевшу на майже 6 млн грн, пропозицію іншого учасника торгів.

Прокурори виявили, а орган державного контролю підтвердив, що розпорядник бюджетних коштів при проведенні закупівлі безпідставно відхилив найбільш економічно вигідну, дешевшу на майже 6 млн грн, пропозицію іншого учасника торгів.

За результатами розгляду справи суд погодився із доводами прокурорів та визнав недійсним договір, укладений із переможцем, пропозиція якого, до того ж, не відповідала вимогам тендерної документації.

Читайте також: На Волині чиновник взяв тисячу доларів хабаря.

Таким чином вдалося попередити нераціональне та неефективне використання державних коштів, виділених на ремонт та утримання автомобільних доріг на території Волинської області, що є складовою реалізації ініційованої Президентом України державної програми «Велике будівництво».

Джерело: Пресслужба Волинської обласної прокуратури.