«Зоря» теж зганьбилася, а ось її фанам – великий респект за спецоперацію в Італії (Відео)

І у футболі суджено так: «Кому-то летать, а кому-то ползать…»

Фото із сайту Getty Images/Global Images Ukraine.

Уболівальники луганського клубу хотіли пронести на стадіон у Рим патріотичний банер

Ліга конференцій УЄФА. Груповий етап. Група C. 5-й тур. «Рома» – «Зоря» – 4:0 (1:0 – Карлес Перес, 15 хв.; 2:0 – Дзаньоло, 33 хв.; 3:0 – Абра хам, 46 хв.; 4:0 – Абрахам, 75 хв.). На 41 хвилині Верету («Рома») не забив пенальті (воротар).

Без шансів. Підопічні Віктора Скрипника не змогли вчинити гідного опору у Римі. Луганський клуб пропустив аж чотири м’ячі – міг іще й 5-ий, але українців врятував воротар Дмитро Мацапура…

Окрасою матчу стала 75-а хвилина, коли Теммі Абрахам поставив завершальну точку в поєдинку, виконавши бісиклету в стрибку.

«Учіться хлопці!» Фото із сайту Getty Images/Global Images Ukraine.
«Учіться, хлопці!» Фото із сайту Getty Images/Global Images Ukraine.

Двома днями раніше, нагадаємо, бісиклету виконав Роберт Левандовськи у матчі «Баварії» проти «Динамо» в Києві...

Дивимось огляд матчу:

Незважаючи на поразку, окремо хочемо висловити респект фанам луганського клубу, які запланували патріотичну акцію в Римі. Проте стюарди не дали ультрас «Зорі» пронести на трибуни банер «Луганськ – це Україна». Мовляв, банер є політичним.

Стюарди не дали ультрас «Зорі» пронести на трибуни банер «Луганськ – це Україна». Мовляв, банер є політичним.

Тим часом у паралельному матчі норвезький «Буде-Глімт» розібрався із софійським ЦСКА з рахунком 2:0. Внаслідок цього «Зоря» втратила всі шанси на вихід у плей-оф, а Україна достроково втратила свого останнього представника у єврокубках, бо така невтішна доля цього тижня спіткала і київське «Динамо», і донецький «Шахтар».