Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
У Луцьку перевірили фітнес-клуби. Чи мають персонал і відвідувачі «зелені» COVID-сертифікати (Фото)

Чи всюди дотримуються вимог?

Фото Волинська ОДА.

У Луцьку перевірили фітнес-клуби. Чи мають персонал і відвідувачі «зелені» COVID-сертифікати (Фото)

У рамках проведення моніторингу дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів робоча група № 2 перевірила луцькі фітнес-клуби

25 листопада, представники Нацполіції, Держпродспоживслужби, ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ» та облдержадміністрації відвідали фітнес-клуби «Інтер Атлетика (пр.Волі), «Lime Fit Club», «Sport Life».

Як зауважив керівник робочої групи № 2, начальник управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Банера, протягом майже трьох тижнів перевірки закладів в обласному центрі двома робочими групами не виявлено жодного факту відсутності документів, які дозволяють працювати у «червоній» зоні.

Відзначили, що найліпше їх дотримуються у фітнес-клубі «Sport Life».

«Сьогодні ми побували у трьох фітнес-клубах Луцька – це «Інтер Атлетика», що на проспекті Волі, «Lime Fit Club» на вулиці Писаревського та «Sport Life» на проспекті Василя Мойсея, – зазначив Анатолій Банера. – Усі працівники та відвідувачі цих закладів мали «зелені» COVID-сертифікати або ж негативні тести на коронавірусну хворобу».

Представники робочої групи перевірили також дотримання протиепідемічних та санітарно-гігієнічних вимог, які є обов’язковими у закладах незалежно від рівня епіднебезпеки. Відзначили, що найліпше їх дотримуються у фітнес-клубі «Sport Life». Натомість, у двох інших спортивних закладах – «Інтер Атлетика» та «Lime Fit Club», були певні зауваження щодо неналежного ведення журналів температурного скринінгу працівників та обробки виробничих поверхонь миючими і дезінфікуючими засобами.

Читайте також: Як у Луцьку перевіряють на дотримання карантину магазини (Фото)

 

 

 

 

Джерело: Волинська ОДА
Telegram Channel