Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Дворічну дівчинку, яку в Луцьку порізала мати, уже виписали з лікарні

Життю і здоров’ю дитини нічого не загрожує

Фото ілюстративне.

Дворічну дівчинку, яку в Луцьку порізала мати, уже виписали з лікарні

Досудове розслідування у справі триває

Життю і здоров’ю дворічної дитини з Луцька, яку травмувала ножем мати, наразі нічого не загрожує. Її виписали з лікарні.

Про це у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost повідомив повідомив медичний директор з хірургічної роботи Волинської дитячої лікарні Ігор Дородних.

Нагадаємо, надзвичайна подія сталася у ніч на 2 листопада в квартирі однієї з багатоповерхівок на проспекті Молоді в Луцьку.

Наразі дівчинка перебуває вдома, розповіла начальниця управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради Ліна Галан.

Вона зауважила, що дитиною опікуються тато та бабуся. Посадовиця наголосила, що сім’я не є неблагополучною й раніше не перебувала в полі зору соціальних служб. Жодного разу не було повідомлень від поліції, родичів чи сусідів, які б сигналізували про проблему і небезпеку перебування у цій сім'ї дітей.

 Сім’я перебуватиме під соціальним супроводом управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Діти доглянуті. Дитина, яка постраждала, – у безпеці та в належних умовах. Із психоемоційним станом мами та визначенням причин того, що сталося, працюють фахівці. Сім’я перебуватиме під соціальним супроводом управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», – зауважила посадовиця.

У секторі комунікації поліції Волині зауважили, що досудове розслідування триває.

Читайте такожЛучанка, яка порізала себе і дитину, залишила передсмертну записку

Telegram Channel