Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
В Україну мчить потепління з дощами: де на вихідних литиме

Отакої!

Фото Pixabay.

В Україну мчить потепління з дощами: де на вихідних литиме

Найближчі два дні в Україні помітно потеплішає, проте почнуться дощі, місцями - зливи

Найближчими вихідними в Україні суттєво потеплішає. Місцями стовпчики термометрів піднімуться до +10°...+14°. Однак разом з потеплінням наскочать й дощі. Опади очікуються як в суботу, 27 листопада, так і в неділю, 28 листопада. Місцями пройдуть зливи.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

У Луцьку в суботу вночі 0°, вдень +6°, невелика хмарність. У неділю - невелика хмарність, вночі +1°, вдень +6°, злива.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі 0°, вдень +10°, легкий дощик. У неділю вночі очікується +5°, а вдень - до +7°, хмарно з проясненнями.

  • У Львові в суботу вночі +1°, вдень +6°, невеликий дощ. У неділю вночі +1°, вдень +7°, сильний дощ.
  • У Луцьку в суботу вночі 0°, вдень +6°, невелика хмарність. У неділю - невелика хмарність, вночі +1°, вдень +6°, злива.
  • У Вінниці в суботу буде невелика хмарність. Температура повітря +1°...+10°. У неділю температура буде +4°...+9°, хмарно з проясненнями.
  • У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +5°, вдень +13°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, +9°...+13°, дощ.
  • У Харкові в суботу температура вночі становитиме +4°, вдень +5°, похмуро, сильний дощ. У неділю стовпчики термометрів покажуть +6°...+10°, похмуро, суцільна хмарність.
  • У Дніпрі в суботу - невелика хмарність, температура вночі +6°, вдень +10°, злива. У неділю температура становитиме +8°...+11°, похмуро, дощ.
  • У Сімферополі в суботу - хмарно з проясненнями, +8°...+14°, злива. У неділю - похмуро, +9°...+14°, злива.
  • Жителів Маріуполя в суботу чекає хмарна погода з проясненнями, температура вночі +1°, вдень +7°, невеликий дощ. У неділю вночі очікується +6°, вдень +11°, похмуро, суцільна хмарність.
  • У Краматорську в суботу буде похмуро, невеликий дощ. Температура вночі +4°, вдень +6°. У неділю буде похмуро, невеликий дощ, вночі +7°, вдень +12°.
  • У Сєвєродонецьку завтра буде похмуро, злива, температура вночі +3°, вдень +5°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура становитиме +7°, вдень +11°.

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде похмуро, температура до +4°. У неділю вночі температура становитиме -2°, вдень потеплішає до +8°, хмарно з проясненнями.

У Моршині на Львівщині в суботу буде ясно і безхмарно, вночі +2°, вдень +9°. У неділю - хмарно з проясненнями. Температура становитиме +1°...+10°.

У Трускавці в суботу буде ясно і безхмарно, температура до +8°. У неділю - похмуро, температура 0°...+9°.

У Сваляві завтра очікується похмура погода, до +5°. У неділю - похмуро, невеликий дощ, -1°...+8°.

У Затоці в суботу - практично безхмарно, вночі + 4°, вдень +13°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура +8°...+14°.

У Бердянську в суботу буде невелика хмарність, температура до +11°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура +7°...+12°.

Telegram Channel