270 км без зупинок: військовослужбовець з Волині пробіжить до Львова і назад - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
270 км без зупинок: військовослужбовець з Волині  пробіжить до Львова і назад

Тримаємо кулаки за марафонця!

Фото: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого.

270 км без зупинок: військовослужбовець з Волині пробіжить до Львова і назад

Військовослужбовець 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, 22-річний Микола Луговий вирішив по-особливому привітати рідну бригаду з 7-річчям створення, яке припадає на 10 грудня

Цій події воїн-спортсмен присвятив свій ультрамарафон - забіг до Львова і в зворотному напрямку, що дорівнює 270 км. Впродовж усього наміченого шляху Миколу Лугового супроводжуватимуть медики військової частини, а сам забіг здійснюється за підтримки підприємства «Гербор-Холдинг».

270 задуманих кілометрів Микола планує пробігти, не роблячи зупинок, тож на ногах, у дорозі йому доведеться провести більше доби.

-Займаюся бігом з дитинства, постійно тренуюся, - розповідає тернополянин Микола, який служить у нашій бригаді близько 4 років. – Часто здійснюю забіги з Володимира-Волинського до Нововолинська, бігав із Володимира до Луцька. А сьогоднішній, поки що найтриваліший і найскладніший у моєму житті, забіг я присвячую 7-ій річниці створення нашої 14 окремої механізованої бригади! У своїх силах упевнений. Крім того, маю неабияку підтримку, тож упевнений, все задумане вдасться.

270 задуманих кілометрів Микола планує пробігти, не роблячи зупинок, тож на ногах, у дорозі йому доведеться провести більше доби.

Джерело: 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого