Відомий співак п'яним вийшов на сцену (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
Відомий співак п'яним вийшов на сцену (Відео)

Перепросив у прихильників.

Фото з відкритих джерел.

Відомий співак п'яним вийшов на сцену (Відео)

Діма Білан виступав у Казахстані

Так, нещодавно артист виступав на весіллі у Казахстані. Втім, виконавець співав перед публікою у стані алкогольного сп'яніння. Відео з весілля одразу розлетілося Мережею.

Пізніше Білан в Instagram-stories пояснив, чому так напився перед виступом. Виконавець розповів, що він дуже втомлений та виснажений. Також, артист вибачився перед фанами та зазначив, що йому дуже соромно. Втім, відео він записував також у стані алкогольного сп'яніння.

«Знаєте, так буває! Іноді людина напивається. Невже з вами такого ніколи не було? Я ніколи не повірю, якщо ви скажете, що ні. Я не спав три доби вже, тому що в мене знімання, пісні, музика... Я дуже стомився... І мені незабаром 40 років... Мене взагалі ковбасить дуже сильно, і я не знаю, як це пояснити», - розповів Білан.

Окрім того, співак додав, що наразі йому дуже тяжко. Втім, він завжди чесний зі своїми прихильниками та відео не збирається видаляти.

Читайте також: «Секс у прямому ефірі»: український співак розповів, як осоромився (Фото).

«Найгірше, що я можу зробити - просто напитися. Але начхати. Знаєте чому? Тому що я завжди щирий на концертах», – підсумував артист.