Драгер показав в небо: патрульні виявили п’яного водія без прав (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19
Драгер показав в небо: патрульні виявили п’яного водія без прав (Фото)

Волинь-нова

Драгер показав в небо: патрульні виявили п’яного водія без прав (Фото)

Вчора під час патрулювання патрульні помітили автомобіль Mercedes-Benz 240 D, який рухався вулицею Дружби у Луцьку з технічною несправністю, чим порушував ПДР

Патрульні зупинили вказаний транспортний засіб, а під час перевірки документів з’ясували, що 34-річний чоловік не отримував посвідчення водія відповідної категорії та не мав чинний страховий поліс.

Окрім цього поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Останній пройшов огляд на визначення стану сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу за допомогою спеціального технічного засобу, який після проведення тесту показав в небо.

 

 Отже, охоронці порядку склали на водія протокол за ч.1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП та відсторонили від керування.

Також на нього склали адмінматеріали за ч.2 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом), ч.1 ст.126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) та ст.125 (Інші порушення правил дорожнього руху) КУпАП.

Шановні водії, закликаємо вас не дозволяти сідати за кермо особам, які перебувають у стані сп’яніння. Будьте відповідальними. Порядок починається з кожного з нас!

 

 

Джерело: Патрульна поліція Волинської області