Збирала на вулиці та їла собак: пенсіонерка перетворила квартиру на катівню для тварин (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Збирала на вулиці та їла собак: пенсіонерка перетворила квартиру на катівню для тварин (Відео)

Оце так!

Фото Pixabay.

Збирала на вулиці та їла собак: пенсіонерка перетворила квартиру на катівню для тварин (Відео)

У Бердичеві на Житомирщині мешканці п‘ятиповерхівки роками страждали через дивну пенсіонерку

Вона забирала з вулиці тварин додому, а потім вони просто зникали. Нажахані люди припускали, що жінка їх їсть. Щойно сусіди приводили до будинку спеціальні служби й правоохоронців - агресивна зоовласниця погрожувала всім розправою, передає nnovosti.info.

Сусіди вважають, що жінка небезпечна не тільки для тварин, а і для людей.

На балконах кілька худорлявих собак гавкають і нібито просять про допомогу. Дивна пенсіонерка роками не давала жити людям у багатоквартирному будинку. Сусіди вважають, що жінка небезпечна не тільки для тварин, а і для людей. Колись вона кидалася на перехожих, а потім змінила орієнтири і стала збирати безпритульних тварин. Коли до оселі жінки таки увійшли відповідні служби, неадекватна господиня разом із голодними тваринами не радісно зустріли делегацію. У квартирі було відсутнє світло, не було взагалі ніякої їжі. Комунальники виловили 6 собак, одна була вже мертва. Врятованих псів відвезли до клініки, а ось їхню господиню доправили до психіатричної лікарні. Сусіди звикають до тиші і спокою і сподіваються, що той жах, який вони терпіли роками більше не повториться.

Читайте також: У Старій Вижівці влаштували відлов бродячих собак (Фото).