Пенсіонер їв хліб із меморіалу Голодомору, поки Тищенко поряд робив відео для Інстаграму (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Пенсіонер їв хліб із меморіалу Голодомору, поки Тищенко поряд робив відео для Інстаграму (Відео)

Оце так!

Скріншот з відео.

Пенсіонер їв хліб із меморіалу Голодомору, поки Тищенко поряд робив відео для Інстаграму (Відео)

Нардеп на пенсіонера не відреагував

У суботу, 27 листопада, вшановували пам’ять загиблих за часів штучних голодоморів, влаштованих радянською владою на території України.

Микола Тищенко прийшов до меморіалу Голодомору, щоб вшанувати пам'ять жертв. Поки нардеп знімав відео для інстаграму, поруч стояв пенсіонер, який їв хліб з меморіалу Голодомору. Відповідне відео, на якому дідусь їсть, з'явилось в мережі, передає radiotrek.rv.ua.

Ви не бачили, як дідусь їв поруч з Вами? Голодомор продовжується.

Традиційно до меморіалів та інших місць пошанування жертв голодоморів цього дня покладають харчові продукти та інші речі, які в ті роки були на вагу золота.

У мережі відразу розпочалося обговорення того, що відбувається, та умов, у яких доводиться жити пенсіонерам.

Читайте також: Блогери влаштували БДСМ-вечірку у День пам’яті жертв Голодомору, ведучим був Остапчук (Фото, відео).

Наразі невідомо, чи Микола Тищенко бачив, як дідусь їсть хліб. Окрім відео в сторіз в інстаграмі, політик також опублікував фото з вшанування пам'яті. На них нардеп ставить свічку до меморіалу.

Люди не оминули інцидент увагою та запитали політика в коментарях до фото: «Ви не бачили як дідусь їв поруч з Вами? Голодомор продовжується».