Волинська митниця переходить на нову комп’ютеризовану транзитну систему (NCTS) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Волинська митниця переходить на нову комп’ютеризовану транзитну систему (NCTS)

Волинь-нова

Волинська митниця переходить на нову комп’ютеризовану транзитну систему (NCTS)

Це технологія, яка лежить в основі Конвенції про процедуру спільного транзиту. NCTS доступна лише для членів Конвенції. NCTS пов’язує митні служби в країнах-учасницях Конвенції, дозволяючи обмін митними даними

На минулому тижні нашу державу відвідали міжнародні експерти з попередньою оціночною місією щодо приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту та NCTS. На підсумковому брифінгу вони відзначили суттєвий прогрес України.

 

 На Волинській митниці теж уже:

працює відповідне програмне забезпечення,
майже три сотні посадовців пройшли навчання, щоб безперебійно здійснювати митні формальності у модулі NCTS.
Оформлено понад пів сотні декларацій. Основу складають ті, що подавалися столичними імпортерами, які ввозили товар через пункт пропуску «Ягодин».

Поступово освоюють новацію на митному посту «Доманово» на кордоні з Білорусією.

Поступово освоюють новацію на митному посту «Доманово» на кордоні з Білорусією.

«А тепер ми ведемо активні переговори з акредитованими на митниці волинськими підприємствами, щоб вони теж приєднувались до роботи в NCTS і змогли оцінити її переваги. Експерти одноголосно стверджують, що приєднання до системи значно спрощує і прискорює проведення митних формальностей. Крім того, підвищує якість митного контролю», - інформують у Волинській митниці.

Джерело: Волинська митниця