Андрій Борячук: «Зінченко вчинив не по-пацанськи. Як дружити після такого» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Андрій Борячук: «Зінченко вчинив не по-пацанськи. Як дружити після такого»

Як ми можемо спілкуватися із ним?

Фото ФК Рух.

Андрій Борячук: «Зінченко вчинив не по-пацанськи. Як дружити після такого»

Форвард «Руху» - про любовний трикутник

Нападник «Руху» Андрій Борячук розповів про розставання із Владою Седан та Олександра Зінченка, передає Спорт.юа.

– Це вже пройдений етап. Ми зустрічалися три роки. Коли люди мають якісь стосунки, то, звісно, ​​є якесь спустошення. Я б не сказав, що мене це зачепило. Я ж не перестав грати у футбол. Я займався своєю справою, ще голи забивав, коли розстався. Не знаю, як це стосується того періоду. Просто так вийшло, що я поїхав тоді: ми розлучилися, і я поїхав до Туреччини. Там трохи не вийшло. Але це не пов'язано з тим, що я розстався. А так ситуація вийшла неприємною. Хто ж знав, що так вийде.

– Але ж ти відпустив цю ситуацію? Образи немає?
– Так, звичайно. Яка образа? Мені немає на кого ображатися.

Як я можу з ним спілкуватися, якщо за моєю спиною так вчинили?

– Із Зінченком спілкуєтеся?
– Ні. Як ми можемо спілкуватися із ним? Як я можу з ним спілкуватися, якщо за моєю спиною так вчинили? Це було не по-пацанськи. Це не було по-чоловічому.

– Що б ти сказав Зінченку під час зустрічі?
– Нічого. Потиснув би руку? Не знаю. Я не знаю, як би я поставився до цієї людини. У них своє життя, у мене – своє. Ми різні люди. Були колись друзі. Вже ні. З однієї причини. Як дружити після такого? Навіщо дружба взагалі?

– Ви з ним були близькими друзями?
– У нас була близька компанія. Ми досить довго дружили, все було супер, з U-14. Цей колектив дійшов до фіналу Юнацької Ліги чемпіонів. Ми рік за роком йшли до цього. З 14 років. Це дуже довго.

Читайте також: «Мессі добряче гульнув, відзначаючи сьомий «Золотий м'яч» у кар'єрі?»: аргентинець не прибув на тренування ПСЖ

– Що найприкріше у цій ситуації?
– Те, що це було за спиною.