70 років у парі: подружжя з Волині відзначило «платинове» весілля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
70 років у парі: подружжя з Волині відзначило «платинове» весілля

Многії літа!

Фото: Суспільне Волинь.

70 років у парі: подружжя з Волині відзначило «платинове» весілля

Шевчуки – однолітки, нещодавно відзначили 92-й день народження

Волиняни Степан та Євгенія Шевчуки 1 грудня відзначають 70 років подружнього життя. Родина проживає у віддаленому хуторі у селі Лаврів Луцького району. «Вдячне», «благодатне» або «платинове» весілля – дата, до якої й не сподівалися дожити вкупі у здоров’ї та злагоді, – розповіла Суспільному Євгенія Шевчук.

День знайомства та історію кохання, довжиною у сім десятків років, цього дня згадувала сім'я Шевчуків.

«Я сиджу собі з дівчатами, читаю книжку, а тут іде хлопець, молодий гарний і каже: «А можна біля вас сісти. А я йому: «Сідай, чого ж». А далі – а хто б нам цукерок приніс. І дивлюсь – десь подівся мій хлопець. А тоді були такі ж подушечки в какаво, де ж ми бачили їх після войни, а він пішов і приносить їх», – говорить Євгенія Шевчук.

Побачив, сподобалася і до так дотепер» – так про кохану дружину розповідає Степан Шевчук. Зі слів чоловіка, після одруження господарювали та жили самі, разом поділяли і роботу, і відпочинок.

Шлюб подружжя взяло 1 грудня 1951 року, свідоцтво про цю подію зберігають донині, – говорить волинянка.

Виходила заміж Євгенія Шевчук у єдиній сукенці, обручок не мали, гостей на весіллі не було.

«Побачив, сподобалася і то так дотепер» – так про кохану дружину розповідає Степан Шевчук. Зі слів чоловіка, після одруження господарювали та жили самі, разом поділяли і роботу, і відпочинок. У домашньому господарстві, каже чоловік, нині вирощують курей, тримають кота та собаку.

«На роботу пішли послє весілля: я монтажніком, слєсарьом, а вона уборщицею в гуртожитку», – розповів Степан Шевчук.

Читайте також: Дивовижній Юлі з Волині сьогодні кажуть: «Слава!» (Відео).

Повінчалася сім'я Шевчуків у церкві, як прожили разом 55 років. Євгенія Тимофіївна показує старі світлини. На них – дочка і син. «Бачиш, який Славік наш хороший? А то наша Людочка. А тут ти мене таку пам’ятаєш? Пам’ятаю, ми ще не були тут розписані», – говорить волинянка.

Шевчуки – однолітки, нещодавно відзначили 92-й день народження. Кажуть: про те, що такий довгий вік прожили разом, не шкодують та сподіваються на Боже благословіння для життя далі.