Ковельчанка здобула «срібло» на першості світу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Ковельчанка здобула «срібло» на першості світу

Хороший результат.

Фото Ковельської міськради.

Ковельчанка здобула «срібло» на першості світу

З 26 листопада по 6 грудня в столиці Грузії м.Тбілісі проходить чемпіонат і першість світу з Пара пауерліфтингу (жим штанги лежачи) серед атлетів і атлеток з порушеннями опорно-рухового апарату. У ньому беруть участь 443 спортсмени з 68 країн світу

Ці змагання  - перший кваліфікаційний старт до XVII Паралімпійських літніх ігор 2024 року, які відбудуться у Парижі (Франція).

У перший день на поміст в бальному залі  готелю  Hotels & Preference Hualing Tbilisi вийшли спортсмени юнацького віку  (до 20 років), йдеться на сайті Ковельської міськради

Відстояти  звання чемпіонки світу, яке  вона здобула в 2019 році в Нур-Султані (Казахстан), не вдалося. Її результат був другим, а медаль  - срібною.

У ваговій категорії дівчат до 41 кг Україну представляла ковельчанка Ксенія Токар. На жаль, відстояти  звання чемпіонки світу, яке  вона здобула в 2019 році в Нур-Султані (Казахстан), не вдалося. Її результат був другим, а медаль  - срібною.

У загальному командному заліку збірна України посіла  друге  місце з 20-ти  юнацьких команд світу. 

На  цій же арені  продовжують  змагання зрілі атлети  (21рік і більше). 3 грудня у ваговій категорії до 80 кг під синьо-жовтим стягом буде боротись з важкою штангою та з 28-ма суперниками з 24 країн світу ковельчанин Юрій Бабинець.

Читайте також: Вільна боротьба: спортсменки з волинського селища повернулись з медалями з міжнародного турніру.