Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Рівненський експрокурор, який збив на смерть маму трьох дітей, був п'яним

Раніше обвинувачений стверджував, що від кермування його відволікла собака і він був тверезий.

Фото зі сайту Рівне 1.

Рівненський експрокурор, який збив на смерть маму трьох дітей, був п'яним

Експрокурор, який у вересні збив на смерть скутеристку неподалік Немовичів, був п'яний. Про це свідчить експертиза, результати якої оприлюднили на черговому судовому засіданні. Раніше обвинувачений стверджував, що від кермування його відволікла його собака і він був тверезий. На місці його не освідували, не зробили цього і у медзакладі. Саме тому міський суд Рівного відпустив його під домашній арешт. Однак сьогодні у апеляції, навіть, попри доказ перебування у алкогольному сп'янінні, в СІЗО його не відправили. Адже потерпілі відмовились від своєї скарги

Експрокурор Іван Скобух, який у стані алкогольного сп'яніння збив на смерть скутеристку та матір трьох дітей, з третьої спроби все ж з'явився до суду. Про це інформує канал Рівне 1. Нагадаємо, його не так давно випустили з-під варти під домашній арешт, мовляв, доказів перебування його напідпидку не було - тож засідання той очікує без кайданок разом із усіма, просто у коридорі. На запитання - відповідати відмовляється.

Він з третьої спроби все ж з'явився до суду.

Від нас останній просто втік до вбиральні. Однак вже під час судового розгляду йому довелось відповідати на запитання.

У ході засідання розглядають дві апеляційні скарги. Потерпілі і прокурор від початку наполягали на тому, аби експравоохоронця все-таки відправити до СІЗО. 

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Рівне 1:

Telegram Channel