«Перевернувся через кермо й упав!»: українка з найбільшими грудьми зізналася, що її декольте може стати причиною ДТП (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
«Перевернувся через кермо й упав!»: українка з найбільшими грудьми зізналася, що її декольте може стати причиною ДТП (Фото)

Отакої!

Фото kp.ua.

«Перевернувся через кермо й упав!»: українка з найбільшими грудьми зізналася, що її декольте може стати причиною ДТП (Фото)

34-річна Міла Кузнецова каже, що через увагу водіїв до неї існує ризик аварій

Українська модель з найбільшими грудьми Міла Кузнецова розповіла про несподівану небезпеку, яка може підстерігати оточуючих її людей, передає УНІАН.

Проїжджаючий повз велосипедист задивляється на нас, перевертається через кермо і падає. Ми так злякалися!

В інтерв'ю «КП в Україні» вона зізналася, що її груди можуть стати причиною ДТП, якщо водії відволічуться на неї. Говорячи про кумедні ситуації, пов'язані з розміром її бюста, модель розповіла:

«Наприклад, ми йдемо з подругою, а проїжджаючий повз велосипедист задивляється на нас, перевертається через кермо і падає. Ми так злякалися! А він нам: «Не можна таким красивим по вулицях ходити!» Подібних ситуацій було багато...»

За її словами, коли «водії задивлялися», їхні машини врізалися одна в одну.

«Всі задивляються, а за кермом потрібно бути обережним!», - каже 34-річна Кузнєцова.

Вона додала, що звикла до здивованих коментарів з боку, а також до того, що «всі заглядають в декольте».

Читайте також: «Дай спокій дитині»: українка з величезними вилицями засвітилася з новим хлопцем та шокувала мережу (Фото).