Розлучені в дитинстві закохані друзі зустрілись через 18 років і одружились - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 32.06
Розлучені в дитинстві закохані друзі зустрілись через 18 років і одружились

Весілля відгуляли в скандинавському стилі.

Фото ТСН.

Розлучені в дитинстві закохані друзі зустрілись через 18 років і одружились

За роки розлуки кожен із них мав уже свою родину

У США двоє друзів дитинства, в яких почуття одне до одного виникнули ще в 5-річному віці, але розлучилися і не бачили одне одного роками, зрештою одружилися і влаштували весільну вечірку в стилі вікінгів.

Про це ТСН з посиланням на Metro.

Медісон і Чад Хайленд з міста Вентура, штат Каліфорнія, були дуже близькими в дитинстві і проводили чимало часу одне з одним, фактично жили разом. Їхні батьки теж були близькими друзями, мешкали поруч, відпочивали разом і їздили у спільні відпустки. 

«Ми завжди були разом. Ми їздили на велосипедах пустелею Мохаве з нашими сім’ями. Ми вдвох їздили на дитячих квадроциклах і разом ходили в пустелі. Я, мабуть, була закохана в Чада, коли мені було п’ять років. Ми завжди жартували, що я забрала його, коли ми були дітьми», - пригадує 28-річна Медісон. 

Проте, все змінилося, коли у 10-річному віці Медісон із батьками переїхала і зв'язок із Чадом втратився. «У тому віці ми були у владі наших батьків, ми не мали мобільних телефонів, тому ми не могли залишатися на зв'язку. Коли ми були підлітками, наші батьки відновили зв’язок одне з одним, але я не бачила Чада особисто», - каже дівчина.

Я був дитиною, коли зустрів тебе, просто хлопчиськом, який мріяв якось стати твоїм чоловіком.

Медісон і Чад чули від батьків різні подробиці про життя одне одного, але водночас у кожного з них була вже своя родина в різних штатах. Однак, у 2017 році Чад розлучився з дружиною та попросив підтримки у Медісон: він написав їй у соціальних мережах і запропонував зустрітися у тематичному парку з дітьми. Подруга дитинства теж розлучилася з чоловіком і мешкала сама з дітьми. «Щойно ми побачилися того дня, було відчуття, що ми ніколи не розлучалися. Це було так природно, легко та весело», — розповіла американка і додала, що вони обоє дуже нервували під час зустрічі.

Поступово їхні стосунки розвивалися, і за рік закохані почали планувати весілля. Оскільки Медісон захоплювалася культурою вікінгів, пара вирішила організувати весілля в стилі ранньосередньовічних скандинавських мореплавців. Пара одружилася в присутності 50 гостей у віддаленому лісистому місці в Каліфорнії й обмінялася клятвами.

«Я був дитиною, коли зустрів тебе, просто хлопчиськом, який мріяв якось стати твоїм чоловіком. Коли ми вперше відновили зв’язок за всі ці роки, була іскра, і я знав, що з нею мені потрібно було бути. Здавалося, що вона (Медісон. - Ред.) моя споріднена душа», - сказав Чед коханій.

Читайте також: У Луцьку відбулась прем'єра вистави «Я - Леся»​.