Переговори, на які хоче поїхати Зеленський, почнуться, коли будуть арештовані головні вороги Путіна, – Луценко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 32.19
Переговори, на які хоче поїхати Зеленський, почнуться, коли будуть арештовані головні вороги Путіна, – Луценко

Колишній генпрокурор України зазначив, що в Путіна є чорний список.

Фото 5 канал.

Переговори, на які хоче поїхати Зеленський, почнуться, коли будуть арештовані головні вороги Путіна, – Луценко

Колишній генпрокурор України зазначив, що в Путіна є чорний список

Відомий український політик, ексгенпрокурор України Юрій Луценко в етері ток-шоу «Прямим текстом із Юрієм Луценком» на «5 каналі» розповів про перелік людей – ворогів Путіна. 

«В них є умова Путіна. Прямі переговори, на які так хоче поїхати Зеленський, почнуться, коли будуть арештовані головні вороги Путіна. І там є чорний список. Перший – Порошенко, другий – Турчинов, третій – Яценюк і так далі. Там усе це стоїть. Він іде по чорному списку Путіна, бо інакше його не приймають туди, куди він так хоче», – сказав Луценко.

«Він іде по чорному списку Путіна, бо інакше його не приймають туди, куди він так хоче»

 Нагадаємо, Володимир Зеленський у Раді хвалився «досягненнями». Анонсував появу економічного паспорта для дітей та запровадження подвійного громадянства для діаспори. Наприкінці свого виступу Зеленський зробив украй важливу заяву, що занепокоїла депутатів опозиції. Він заявив, що Україна готова до прямих переговорів із РФ. Зеленський вважає, що тільки так Україна зможе повернути тимчасово окуповані території.

Джерело: 5 канал