Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
На Рівненщині школяр цькував вчительку в Instagram: його матір судили

Отакої!

Фото odessa.politeka.net.

На Рівненщині школяр цькував вчительку в Instagram: його матір судили

Жінка лише частково визнала провину сина

Матір учня ліцею в селі Вичівка Рівненської області судили через те, що він цькував вчительку у соцмережі Instagram.

Про це йдеться у постанові Зарічненського районного суду, передає radiotrek.rv.ua.

Він залишав образливі коментарі на її адресу в Instagram, внаслідок чого могла бути заподіяна шкода психічному або фізичному здоров'ю потерпілої.

Оскільки її не було, син вирішив поїсти. Коли педагог зайшла і побачила це, почали кричати на учня і змусила викинути їжу.

Оскільки у матеріалах справи школяра називають малолітнім, йому ще немає 14 років, відповідальність за його вчинки несуть батьки.

Відповідачкою й справі була матір хлопчика. Жінка часткового визнала провину.

За версією матері хлопчика, того дня вчителька запізнилась на урок. Оскільки її не було, син вирішив поїсти. Коли педагог зайшла і побачила це, почали кричати на учня і змусила викинути їжу. Між ними виник конфлікт.

Згодом мати дізналася, що хлопчик знущався з вчительки у соцмережах. Він опублікував в Instagram відео про потерпілу й писав образи на її адресу.

У матеріалах не уточнюється, що саме за відео поширив хлопчик. Однак він попросив вибачення у вчительки.

Суд підтвердив факт булінгу, тож не виключено, що матір учня визнали б винною і притягнули до адміністративної відповідальності. Однак це стало неможливим.

Річ у тому, що матеріали справи надійшли до суду аж 9 листопада. А стягнення (у справах про булінг найчастіше йдеться про штраф 850 грн та судовий збір 454 грн) суддя може накласти не пізніше ніж через три місяці з дня вчинення правопорушення. Тож термін, коли це можна було зробити, сплив ще у серпні – провадження у справі закрили.

Читайте також: «За свою дитину вб’ю»: жінка побила школяра через гру в сніжки.

Telegram Channel