У світі спостерігається неабиякий дефіцит журавлини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
У світі спостерігається неабиякий дефіцит журавлини

Що коїться!

Фото agronews.ua

У світі спостерігається неабиякий дефіцит журавлини

А все через вибрики пані Погоди...

Цього року виробники у Вісконсіні, США, вирощували приблизно на 30% менше журавлини. Про це повідомляє freshplaza.com, пише  agronews.ua.

«Це через поєднання теплішого квітня і холоднішого, ніж зазвичай травня. Спека привела до того, що журавлина почала рости раніше. А холодний травень, який мав заморозки, пошкодив частину плодів. Тому вони не підходять для свіжого ринку. Крім того, урожайність кілограмів з поля була нижчою через холод», – каже покупець Брем Клапвейк.

Це через поєднання теплішого квітня і холоднішого, ніж зазвичай травня. Спека привела до того, що журавлина почала рости раніше. А холодний травень, який мав заморозки, пошкодив частину плодів.

Цьогоріч лише декілька виробників мають достатньо якісних фруктів для свіжого ринку. Тоді як близько 95% журавлини, вирощеної у Вісконсіні, може використатися лише для перобки.

На ринку свіжої журавлини явних дефіцитів поки немає. Продажі в першій частині сезону були непоганими. Проте більшість свіжої журавлини продається між 49-м і 52-м тижнем. Проте попит у грудні цього року помітно вищий, ніж зазвичай.

Читайте також: «Катря, Квітка і Манька»: на Херсонщині дядько створив притулок для знедолених кіз (Відео).