Порошенко в інтерв´ю L’Express припустив ймовірність нападу на Україну з білоруського напрямку: Лукашенко небезпечний і токсичний - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
Порошенко в інтерв´ю L’Express припустив ймовірність нападу на Україну з білоруського напрямку: Лукашенко небезпечний і токсичний

«Олександр Лукашенко є небезпекою не лише для України, а й для всієї Європи».

Фото ЄС.

Порошенко в інтерв´ю L’Express припустив ймовірність нападу на Україну з білоруського напрямку: Лукашенко небезпечний і токсичний

Білоруський диктатор Лукашенко несе загрозу і для України, і для Європи

Про це в інтерв´ю французькому виданню L’Express сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, пише eurosolidarity.org.

Відповідаючи на запитання, чи існує можливість нападу на Україну з білоруського напрямку, Порошенко сказав: «Олександр Лукашенко є небезпекою не лише для України, а й для всієї Європи. Ви знаєте, що він просив ядерну зброю у Володимира Путіна? Він токсичний, і від нього можна чекати всього. Він міг зробити щодо України те, що він вже зробив відносно Польщі».

У зв’язку з цим ми повинні співпрацювати з Європейським Союзом для встановлення бар’єрів на білоруському кордоні, щоб уникнути нової міграційної кризи.

«У зв’язку з цим ми повинні співпрацювати з Європейським Союзом для встановлення бар’єрів на білоруському кордоні, щоб уникнути нової міграційної кризи», – переконаний п’ятий Президент.

Читайте також: Цього разу все серйозніше: Порошенко в інтерв´ю французькому виданню L’Express розповів, для чого Путін тисне на Європу​.