Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
Вчитель силою тягнув шестикласника в кабінет директора: його судили

Йому винесли вирок.

Фото Pixabay.

Вчитель силою тягнув шестикласника в кабінет директора: його судили

Педагога звільнили

Про інцидент в одеській школі повідомила директор Департаменту освіти і науки міської ради Олена Буйневич, зазначивши, що це рішення прийнято після того, як в соціальних мережах з'явився відповідний відеозапис, передає УНІАН.

«Побачила кадри, де вчитель силою тягне дитину з класу. До директора. Вчителя звільнили. Правильно вчинили. Не обговорюється. Як би там не було, підняти руку на дитину означає вихід з професії», – зазначила чиновниця.

Вчителі школи, в якій стався інцидент, кажуть, що в установі мають місце постійні порушення дисципліни, зриви уроків, відсутність розуміння і підтримки батьків.

Водночас за словами Буйневич, вчителі школи, в якій стався інцидент, кажуть, що в установі мають місце постійні порушення дисципліни, зриви уроків, відсутність розуміння і підтримки батьків.

«Мовляв, бесіди ми проводили, але ... немає сенсу. Купа скарг від батьків, дітям не дають вчитися. У випадках, коли дитина категорично заперечує норми поведінки, школа не повинна виглядати беззахисною», – додала Буйневич.

У таких випадках є чіткий алгоритм дій, до розв'язання проблеми залучаються психологи, ювенальна поліція, служби у справах дітей та інші. Однак у школі за допомогою до відповідних структур не зверталися, побоюючись розголосу.

За словами Буйневич, дуже часто поведінка дитини пов'язана з проблемами фізіологічними, психологічними, вона потребує лікування, корекції, спеціального супроводу. Це обов'язок, в першу чергу, сім'ї.

Як підкреслює керівник, в школі, в якій звільнений педагог, винен не тільки він, до відповідальності будуть притягнуті й інші люди.

Про вищеназваний інцидент стало відомо, коли в соціальних мережах з'явилося відео, зроблене учнями. На ньому показано, як учитель буквально витягує з класу підлітка, який впирається, потім тягне його по коридору. Чоловік вимагає, щоб школяр пішов з ним до директора, але той впирається, сідає на підлогу і кричить: «Ні!». Також на записі чути голоси, крики і сміх однокласників підлітка: одні – веселяться, інші – обурюються.

Автори відео стверджують, що це сталося в Київському районі Одеси, в школі №82. Нібито шестикласник попросився в туалет, педагог проігнорував прохання. Після цього підліток почав його «тролити». При цьому незрозуміло, хлопцеві дійсно потрібно було у вбиральню, або він порушував дисципліну.

Читайте також: «За свою дитину вб’ю»: жінка побила школяра через гру в сніжки.

Telegram Channel