6 грудня - День Збройних сил України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34
6 грудня - День Збройних сил України

Слава Україні!

Фото: АрміяInform.

6 грудня - День Збройних сил України

Також відзначається Всеукраїнський тиждень права

6 грудня в Україні також починається Всеукраїнський тиждень права, віряни вшановують пам’ять святого Амфілохія Іконійського, пише УНН.

День збройних сил України

Національні Збройні Сили захищають недоторканість і суверенітет України. Початком їх відродження вважається 2014 рік, коли з’явилася потреба швидко протистояти російській агресії. Тому за короткі терміни було відновлено кількісний склад війська та насичено його сучасними видами зброї. В цей період особливу підтримку держава отримала від волонтерських організацій. Вперше День збройних сил України було відзначено в 1992 році.

Всеукраїнський тиждень права

Святкується він з 2008 року. Це завжди той тиждень, який містить у собі 10 грудня – День прав людини. Заздалегідь українці планують різноманітні заходи, які допомагають суспільству краще зрозуміти свої права. Також проводяться екскурсії для дітей різного віку в органи виконавчої влади.

Вперше День збройних сил України було відзначено в 1992 році.

День пам’яті святого Амфілохія Іконійського

Був єпископом Іконії, другом Василія Великого і Григорія Богослова. Один з Отців церкви. Народився святий Амфілохій в побожній родині в Каппадокії (Мала Азія). В молодості хотів стати адвокатом, але пізніше вирішив покинути світ і присвятити себе служінню Богу. Жив в пустелі, де для себе вирощував різну городину.

В 374 році був обраний єпископом міста Іконії. Тоді ж він скликав Іконійський Синод, на яких засудив єретиків-македоніян, які заперечували божество третьої Особи Божої. На цю темі Амфілохій навіть написав твір. Також він боровся проти аріян. За вірність Бог наділив Амфілохія даром зцілення молитвою.

Іменини

День Ангела святкують Омелян, Миколай, Юрій.

Читайте також: Що віщують зорі: гороскоп на 6 – 12 грудня.