Голова псевдоТСК щодо «вагнерівців» Безугла подала до суду на блогера Олешка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Голова псевдоТСК щодо «вагнерівців» Безугла подала до суду на блогера Олешка

Мар'яна Безугла.

Фото 5 канал.

Голова псевдоТСК щодо «вагнерівців» Безугла подала до суду на блогера Олешка

Приводом став допис про нібито виплати 25-50 тис. доларів учасникам комісії, вказує блогер

Народна депутатка від «Слуги народу», очільниця псевдоТСК щодо «вагнерівців» Мар'яна Безугла подала до суду на блогера Мирослава Олешка. Про це він сам повідомив на Facebook, пише 5 канал. «Влада розпочала серію переслідувань та репресій проти блогерів та журналістів: Бутусов, Соколова, Поярков, Звіробій та інші… І ось я дізнаюся, що на мене до суду подала Мар'яна Безугла, голова ручного фарсу ТСК по справі «вагнерівців», яка прислуговує для порятунку Єрмака та Зеленського, які власне й дали добро на боротьбу зі мною. Я розумію, що подала до суду на мене не Безугла, а саме Зеленський та Єрмак. Проте її руками», – написав блогер.

Олешко повідомляв про нібито виплати парламентарці, як голові тимчасової слідчої комісії, по $50 тис. щомісяця, а решті учасників ТСК – по $25 тис.

За його словами, позов було подано через допис, в якому Олешко повідомляв про нібито виплати парламентарці, як голові тимчасової слідчої комісії, по $50 тис. щомісяця, а решті учасників ТСК – по $25 тис.

«Мабуть, Мар'яна образилася. Я її явно недооцінив, розумієте. Недооцінив ціну зради. Напевно платили соточку? Занервувала, явно занервувала, що суспільство дізналося ціну зради. Що суспільство цього не вибачить у майбутньому. Що минуле наздожене її у майбутньому, коли режим Зеленського впаде. До речі, вона подає до суду лише на першу частину моєї публікації, друга частина, де йдеться, що це ціна зради, яку віддає Зеленський – її не бентежать», – зазначив Олешко.

Він також уточнив, що перше засідання у справі відбудеться вже 21 грудня.

Читайте також: Україна має оскаржити в Морському трибуналі фактичну анексію Азовського моря – Порошенко в інтерв´ю L’Express​.