У Ковелі в обласному військовому ліцеї – новий спортмайданчик та реконструйований навчальний комплекс (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
У Ковелі в обласному військовому ліцеї – новий спортмайданчик та реконструйований навчальний комплекс (Фото)

На відкритті оновленого закладу побував голова ОДА Юрій Погуляйко.

Фото Волинська ОДА.

У Ковелі в обласному військовому ліцеї – новий спортмайданчик та реконструйований навчальний комплекс (Фото)

Урочисте відкриття нового збудованого з нуля спортивного майданчика та реконструйованого навчального корпусу відбулось 6 грудня 2021 року у ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, що у Ковелі

З цієї нагоди у заклад завітав голова ОДА Юрій Погуляйко, котрий привітав колектив і вихованців та вручив у подарунок мультиборд (електронна інтерактивна дошка) для потреб ліцею.

 

 

«Вітаю вас із Днем Збройних Сил України. Ви обрали дуже важливу професію – захищати свою державу. Знаю, що випускники ліцею з перших днів війни стали на захист держави. Тому впевнений, що тут виховуються майбутні офіцери-захисники України. Дякую керівництву та педагогам ліцею за роботу, яку ви робити. Усім бажаю невичерпних сил та мирного неба», - сказав Юрій Погуляйко.

Покращити матеріально-технічну базу закладу вдалося завдяки фінансуванню із державного та обласного бюджетів.

Зокрема на реконструкцію навчального корпусу з гуртожитком на навчальними кабінетами витратили 9 млн 302 тис. грн державних коштів та 6 млн 677 тис. грн з обласного бюджету.

 

 Так, упродовж року на будівельні роботи із держбюджету завдяки клопотанню обласної державної адміністрації спрямували понад 14 млн грн. Своєю чергою з обласного бюджету виділили понад 11 млн грн.

Зокрема на реконструкцію навчального корпусу з гуртожитком на навчальними кабінетами витратили 9 млн 302 тис. грн державних коштів та 6 млн 677 тис. грн з обласного бюджету.

На облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 40 на 60 метрів пішло 3 млн 947 тис. грн з державного та 2 млн 833 тис. грн з обласного бюджетів.

 

 

А також для благоустрою території спрямували 1 млн 124 тис. грн з державного бюджету та 1 млн 564 тис. грн – з обласного.

Як відзначив начальник ліцею Павло Боснюк, за 20 років існування закладу такий фінансовий ресурс, який виділили цьогоріч, ще не виділяли.

Читайте також: Побілів флігель Лесі Українки в Колодяжному​.

«Дякуємо за створення таких умов для успішного навчання. В майбутньому це дасть змогу бути конкурентними випускниками нашим вихованцям, здатними здобувати вищу освіту у секторі національної безпеки та оборони України. Ці ресурси, котрі ми вкладаємо у наших дітей, вартують того. Адже абсолютна більшість випускників закладу продовжують здобувати освіту у вищій військовій школі. Більше 600 випускників ліцею захищають сьогодні нашу державу на Сході. І один із наймолодших Героїв України – наш випускник, а три випускника закладу представляли Україну на Олімпійських іграх. Ми зробимо все, аби ці діти отримали гідну освіту. Дякуємо вам, - сказав Павло Боснюк.

 

 До слова, по завершенню святкової урочистої частини на спортивному майданчику відбувся футбольний поєдинок між легендами футболу Волині ХХ століття та командою вихованців військового ліцею.

 

 Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Джерело: Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.