Бус перекинувся на слизькій дорозі: подробиці смертельної ДТП з українкою в Польщі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
Бус перекинувся на слизькій дорозі: подробиці смертельної ДТП з українкою в Польщі

Тривають слідчі дії.

Фото obozrevatel.com.

Бус перекинувся на слизькій дорозі: подробиці смертельної ДТП з українкою в Польщі

Спочатку жінка ще була жива, але врятувати її так і не вдалося

У Польщі внаслідок аварії загинула 47-річна українка Леся Лук'яник. Жінка їхала до Чехії на заробітки, але до призначення так і не дісталася – бус перекинувся на слизькій дорозі, передає OBOZREVATEL.

Леся Лук'яник уперше вирушила на заробітки до Європи. Її шлях лежав до Чехії через Польщу, проте на об'їзній дорозі недалеко від польського міста Немодлін водій не впорався з керуванням на слизькій дорозі й бус перекинувся. Причиною ДТП, що сталася 27 листопада, правоохоронці назвали перевищення швидкості.

Крім Лесі, постраждав і сам водій. Але ні швидка допомога, ні вертоліт польського медичного авіапорятунку не змогли дістатися місця аварії через погану погоду. На місце НП медиків доправили пожежники. Українка на той момент ще була жива, їй проводили реанімаційні дії, але врятувати так і не вдалося.

Вона написала, що їде, я побажав їй щасливої дороги і попросив повідомити, як дістанеться.

Два роки тому Леся поховала сина, на Івано-Франківщині в неї залишилися донька та троє онуків. Сама жінка родом із Чернівецької області, із села Перебиківці Хотинського району.

«Вона давно звідси поїхала. Живе разом із донькою на Франківщині», – сказав голова Клишковецької ОТГ Віктор Дронь.

Але односельці все ще пам'ятають Лесю, згадують її як хорошу і працьовиту людину. «У неї тут наче сестра ще живе. Про аварію ми теж чули, дуже шкода, що так з нею трапилося. Вона сина свого поховала, а тепер її не стало», – розповіла місцева мешканка.

Рідний брат українки Леонід каже, що життя в Лесі було непросте: «Вона була доброю сестрою, але доля в неї важка. Якийсь час вона тримала магазин у селі, потім їздила працювати до Києва. А потім її донька вийшла заміж в Івано-Франківській області, і вона переїхала туди».

Рішення виїхати на заробітки до Чехії було раптовим для родичів Лесі. Брат, наприклад, дізнався про це буквально в момент від'їзду жінки. «Вона говорила, що готує документи, але я не думав, що все відбудеться так швидко. Вона написала, що їде, я побажав їй щасливої дороги і попросив повідомити, як дістанеться», – каже Леонід.

Знайомі відгукуються про Лесю тільки добре і кажуть, що вона була доброзичливою, світлою людиною, яка ніколи не відмовляла в допомозі.

Читайте також: У жахливій ДТП загинули батько та двоє маленьких синів.