Курси НБУ $ 36.74 € 39.60
На козулю, яку волиняни витягли з-під криги, полювали мисливці. Тварина померла

Маленька була поранена.

Фото Суспільного.

На козулю, яку волиняни витягли з-під криги, полювали мисливці. Тварина померла

Маленьку поранили

Молода козуля, яку врятували з-під криги в селі Промінь Боратинської громади троє місцевих жителів, мала рани, численні травми та кульові поранення. Врятувати тварину не вдалося, 8 грудня козуля померла,.

Про це повідомила Суспільному директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко.

Вона розповіла, що шансів вижити у тварини, коли її привезли 8 грудня у звіринець, було «50 на 50» 

«У неї була рана, з якої ветлікар дістав дві дробинки. В козулі були крововиливи і пробита грудна клітина. Коли тварина померла, то вже при розтині виявили інші дробинки. На тварину значить полювали, і певно, на лід її загнали мисливці», – повідомила Людмила Денисенко.

Тварину до зоопарку забрали волинські екологи та єгері Українського товариства мисливців та рибалок. 

Як розповів місцевий житель Володимир Демчук, тварину до зоопарку забрали волинські екологи та єгері Українського товариства мисливців та рибалок. До цього часу козуля перебувала в господарській будівлі місцевого жителя на відновленні.

«В понеділок (6 грудня – ред.) козулю відпустили, але вона не могла нормально стати на ноги і не йшла. Один з чоловіків забрав козулю до себе, відігрівав, лікував, а вчора (7 грудня – ред.) купили антибіотик і давали тварині, бо в неї ще з ноги йшла кров. Потім приїхали екологи та УТМР і завезли в зоопарк», – додав волинянин.

Нагадаємо, в селі Промінь Боратинської громади 5 грудня троє місцевих жителів врятували дитинча козулі, яке забігло на лід ставка і провалилося у водойму. До козулі неможливо було дістатися з берега, щоб допомогти, тому довелося покликати на допомогу місцевих жителів.

 

 

 

Telegram Channel