На Волині створили комунальне газове підприємство - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.32 € 32.11
На Волині створили комунальне газове підприємство

Бажання розпоряджатися газотранспортними системами на території області.

Фото ілюстративне.

На Волині створили комунальне газове підприємство

Мовляв, аби не бути заручниками умов монополістів

Волинське обласне медично-виробниче підприємство «Профілактична дезінфекція» перетворили у комунальне підприємство «ГАЗ ВОЛИНІ» Волинської обласної ради.

Відповідне рішення депутати ухвалили 9 грудня під час сесії Волинської обласної ради, інформує ІА Волиньпост.

Начальник відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Михайло Імберовський розповів, що область має намір самостійно розпоряджатися газотранспортними системами і встановлювати ціну за транспортування газу. Мовляв, аби не бути заручниками умов монополістів.

Раніше депутати голосували за звернення до верхівки держави, висловлюючи у цьому зверненні бажання розпоряджатися газотранспортними системами на території області.

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад зауважив, що раніше депутати голосували за звернення до верхівки держави, висловлюючи у цьому зверненні бажання розпоряджатися газотранспортними системами на території області.

«Нам були надіслані листи, в яких було вказано, що для того, аби почати цю процедуру, треба зробити комунальне підприємство, на яке будуть передані газотранспортні системи. Ми вирішили не створювати нове підприємство, а реорганізувати збиткове існуюче «Профілактична дезінфекція», - сказав Недопад.

Тож депутати проголосували за перетворення цього підприємства на підприємство «ГАЗ ВОЛИНІ».

Читайте також: Психлікарню в Липинах і онкодиспансер у Луцьку реорганізували: директорів звільнять