Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
Школярі передали українським захисникам кілька десятків ящиків з гостинцями (Фото)

Привітали з новорічними святами.

Фото зі сайту Боратинської ОТГ.

Школярі передали українським захисникам кілька десятків ящиків з гостинцями (Фото)

Благодійні акції вже стали хорошою традицією для колективу школи

Учні Гіркополонківського ліцею напередодні новорічно-різдвяних свят вирішили зробити подарунок для українських військових та передали в зону ООС подарунки та листи. Такі благодійні акції вже стали хорошою традицією для колективу школи. Цьогоріч учням, вчителям та батькам вдалося зібрати кілька десятків ящиків з продуктами харчування та предметами першої необхідності. Звісно ж, до подарунків школярі додали свої малюнки, листи і побажання. Джури роїв «Молода Січ» та «Козацька Зірка» допомогли передати подарункові пакунки волонтерам організації «Серце патріота».

Незабаром День святого Миколая - чарівне свято для малюків і дорослих, адже всі вони, без винятку, чекають на подарунки.

Представники Гіркополонківського ліцею кажуть, що поспішали, щоб зібрати посилку якнайшвидше: «Незабаром День святого Миколая - чарівне свято для малюків і дорослих, адже всі вони, без винятку, чекають на подарунки. Звісно, хочеться, щоб цей день був особливим і для наших військових, для тих, хто стоїть на варті нашого миру. Вклоняємося низько і дякуємо, бережи Вас Господь!».

Джерело: Боратинська сільська рада територіальна громада Луцького району Волинської області офіційний сайт
Telegram Channel