Курси НБУ $ 36.87 € 39.67
Незадовго до початку Революції Гідності ГО Гогілашвілі об’єдналась з «Оплотом»

Гогілашвілі мав справи з проросійським Оплотом.

Фото Газета по-українськи.

Незадовго до початку Революції Гідності ГО Гогілашвілі об’єдналась з «Оплотом»

У червні 2013 року заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі дав спільну пресконференцію з бійцівським клубом «Оплот», з яким пов’язують напади «тітушок» на активістів Євромайдану

Відповідне відео можна знайти на акаунті Міжнародної антинаркотичної асоціації (МАА) у Youtube, пишуть Букви. 

Мы объединились, чтобы победить.

Під час заходу він представляв Міжнародну громадську організацію «Центр здорової молоді» та заявив про об’єднання з бійцівським клубом «Оплот» задля «боротьби за тверезість». «Мы объединились, чтобы победить. Объединились в стремлении и в борьбе за трезвость, за трезвое будущее, за трезвую молодежь, потому что то, что мы имеем сегодня – это результат того, что мы сделали вчера», – заявив тоді Гогілашвілі на пресконференції з «Оплотом».

На Youtube-каналі ММА, де розміщено відео спільної пресконференції «Оплоту» та МГО Гогілашвілі, також є відео з відомими проросійськими особистостями, а поряд з ними – вітання українського президента Володимира Зеленського та акторів «95 кварталу».

Читайте також: Звільнення замало! Вимагаємо розслідування обставин стосовно Олександра Гогілашвілі, – заява «Європейської Солідарності»​.

Telegram Channel