Курси НБУ $ 29.25 € 30.53
Українець виграв позашляховик за щеплення від коронавірусу

Він спочатку навіть не повірив у свою перемогу.

Фото УНІАН.

Українець виграв позашляховик за щеплення від коронавірусу

Переможця акції «Вакцинуйся. Збережи життя» обирали за допомогою сервісу рандомізації

На Закарпатті житель Мукачева виграв позашляховик, ставши переможцем акції «Вакцинуйся. Збережи життя», яку проводили у громаді упродовж двох з половиною місяців з метою заохочення до вакцинації від COVID-19.

Про це повідомив речник Мукачівської міської ради Влад Микита, пише УНІАН.

За його словами, розіграш відбувся сьогодні, 15 грудня. Переможцем став Андрій Марченко, який і отримає позашляховик. Його обирали за допомогою сервісу рандомізації.

Також сьогодні в Мукачеві в рамках акції розіграли два телевізори, оскільки двоє переможців акції першого етапу, який проходив кількома тижнями раніше, не підтвердили наявність необхідних документів.

Автомобіль, телевізори та інші призи, які вручали мукачівцям за вакцинацію, закуплено за кошти міського бюджету.

«Переможці акції упродовж 10 днів мають завітати до ЦНАПу, пред'явити паспорт або ID картки, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, сертифікат про проходження вакцинації. У разі відсутності хоча б одного з документів у переможця, він втрачає право на отримання призу, та за допомогою електронного сервісу обирається наступний переможець», - уточнив Микита.

За його словами, у чоловіка, який виграв позашляховик, документи вже перевірили, він дотримався усіх вимог, зокрема, вакцинувався під час дії акції, має угоду з сімейним лікарем, всі його дані є у відповідних базах.

Автомобіль, телевізори та інші призи, які вручали мукачівцям за вакцинацію, закуплено за кошти міського бюджету.

«Загалом за 2,5 місяці акції вакцинувалися понад 25 тисяч жителів нашої громади, вони й узяли участь в акції», - зазначив Микита.

Він також уточнив, що загалом у громаді вакциновано понад 56 тисяч людей, тобто 60%. Мукачівська міська рада транслювала оголошення переможця у прямому ефірі на своїй сторінці у Facebook. На відео видно, що чоловік спочатку навіть не повірив у свою перемогу. «А це не «розвод»?», - розгублено запитав він.

Читайте також: У журналіста вкрали велосипед, поки він брав інтерв'ю в начальника поліції

Telegram Channel