
Оце так!
Сім’я прикрасила новорічну ялинку, а згодом знайшла у ній отруйну змію (Відео)
Небезпечного плазуна у ялинці замітили коти
Сім'я британського біржового трейдера Роба Вайлда, який проживає в Південній Африці, вбрала різдвяну ялинку, а через кілька годин виявила між її гілками півтораметрову отруйну змію.
Про це пише CNN, передає УНІАН.
Він розсунув прикраси та виявив там смертельно небезпечну змію бумсланг.
Новорічна ялинка стояла у будинку сім’ї кілька годин. Згодом господарі помітили нетипову поведінку двох домашніх котів. Вони не зводили очей з дерева.
Чоловік вирішив перевірити, що не так з ялинкою. Він розсунув прикраси та виявив там смертельно небезпечну змію бумсланг. Цей плазун вважається одним з найотруйніших в Африці. Отрута бумсланга викликає кровотечу та здатна вбити людину навіть у малих дозах.
Сім’я не на жарт налякалася та відразу викликала змієловів. Фахівець зміг зняти змію з ялинки за допомогою спеціальних щипців. Її довжина сягала півтора метри.
Читайте також: Волиняни вкрали новорічні гірлянди, щоб подарувати дівчатам (Відео).
