Курси НБУ $ 36.35 € 39.72
На кордоні затримали нелегала, якому вже двічі відмовляли у в’їзді (Фото)

Настирливий чоловік!

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

На кордоні затримали нелегала, якому вже двічі відмовляли у в’їзді (Фото)

Громадянина Сербії, який намагався вобхід пункту пропуску потрапити в Україну, затримали учора прикордонники відділу «Млинове» Волинського загону

Ймовірного порушника охоронці кордону викрили завдяки спрацюванню сигналізаційного приладу. Отримавши сигнал, прикордонний наряд негайно виїхав на загрозливу ділянку. В результаті пошуку військовослужбовці поблизу пункту пропуску «Доманове» затримали незнайомця. Чоловік мав при собі сербський паспорт, однак в нашу країну пробирався нелегально.

Не полишаючи своїх намірів, іноземець втретє спробував потрапити на українську територію, цього разу, оминаючи пункт пропуску.

Як пізніше з'ясували правоохоронці, він уже втретє за останній місяць намагається з Білорусі потрапити в Україну. Попередні рази його не впустили, оскільки в паспортному документі була відмітку про заборону в'їзду. Не полишаючи своїх намірів, іноземець втретє спробував потрапити на українську територію, цього разу, оминаючи пункт пропуску.

 

Відносно затриманого громадянина Сербії прикордонники склали адмінпротокол за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення у справі прийматиме суд.

Джерело: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
Telegram Channel