Курси НБУ $ 36.38 € 39.96
На українців чекає нове здорожчання свинини

Що коїться!

Фото inventure.com.ua

На українців чекає нове здорожчання свинини

Зокрема, продовжує дорожчати сало

З третьої декади грудня вектор руху цін на свинину зміниться. Свинарі очікують підвищення цін на свинину в другій половині грудня. Враховуючи традиційну активізацію торгівлі у передсвятковий період, плановий діапазон цін наступного тижня — 46-47 грн/кг. Про це повідомляє аналітичний відділ АСУ, пише agronews.ua.

«Перша половина грудня завершилася зниженням цін закупівлі свиней забійних кондицій. Так, згідно щотижневого моніторингу цін на ринку живця Асоціації «Свинарі України» цього тижня середня позначка втратила 2,8%, зупинившись на рівні 44,8 грн/кг»,  — кажуть аналітики. 

Таким чином, за місяць ціна на сало зросла на 15 гривень.

Напружені перемовини між виробниками свинини та заготівельниками минулого тижня завершилися пониженням цін закупівлі. 

У наслідок цього оператори реалізували більшість товарних партій на 1-2 грн/кг дешевше ніж тижнем раніше — по 44-46 грн/кг.  При цьому, численні запити на додаткові об’єми, які з’являлися упродовж тижня, задовольнити не вдалося. 

Водночас, станом на 6 грудня 2021 року середня роздрібна ціна на сало в супермаркетах становила 149 грн/кг. Зокрема, на 6 листопада 2021 року середня ціна була на рівні 134 грн/кг. Таким чином, за місяць ціна на сало зросла на 15 грн.

Читайте також: Романтична історія: Червона парасоля.

Telegram Channel