Курси НБУ $ 36.22 € 39.66
Зеленський став лідером антирейтингу, більшість не хоче його другого терміну - опитування SOCIS

Антирейтинг президента становить 32,4%.

Фото ТСН.

Зеленський став лідером антирейтингу, більшість не хоче його другого терміну - опитування SOCIS

Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. Про це свідчать результати опитування, проведеного компанією SOCIS. За жодних обставин за Зеленського не будуть голосувати 32,4% опитаних

67,4% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку. 18,5% вважають, що у правильному.

63,8% українців проти того, щоб Володимир Зеленський балотувався на другий термін. За висловились 26,4% опитаних.

Якби вибори президента України відбувалися наступної неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 16,7% від усіх респондентів. За Петра Порошенка – 12,3%.

При цьому якби вибори президента України відбувалися наступної неділі, за Володимира Зеленського готові проголосувати 16,7% від усіх респондентів. За Петра Порошенка – 12,3%.

Інші кандидати: Юлія Тимошенко 8,6%, Юрій Бойко 7,9%, Ігор Смешко 5,1%, Дмитро Разумков 4,9%.  Інші політики мають менші результати.

Терміни проведення дослідження: 11 – 16 грудня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв'ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал(sad) +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв'ю склала 12 хвилин.

Читайте також: Партія Порошенка вийшла на перше місце у партійних рейтингах - соціологи​.

Telegram Channel