Курси НБУ $ 29.25 € 30.84
Ар’єв про переслідування Порошенка: це кремлівський сценарій, Путін відкриває шампанське

Володимир Ар'єв.

Фото Європейська солідарність.

Ар’єв про переслідування Порошенка: це кремлівський сценарій, Путін відкриває шампанське

Політичне переслідування п’ятого Президента, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка відбувається на догоду Путіну. Про це на брифінгу заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв

«Нічого спільного з правовим процесом це не має. В Кремлі аплодують цьому рішенню. Коли Верховного Головнокомандувача, який в 2014 році, отримавши абсолютно абсолютно зруйновану і небоєздатну армію, відновив її і зупинив Росію в її наступі не тільки на Донецьку і Луганську області, звільнивши більшу частину Донеччини і Луганщини.  А й зупинив так звану «русскую весну», яка тривала по всьому Півдню і Сходу України, починаючи з Харківської області і закінчуючи Одеською», – нагадав Ар’єв, інформує eurosolidarity.org.

Це – чистий кремлівський сценарій. Це прекрасна новина сьогодні для Путіна і його оточення.

«І цю людину сьогодні звинувачують у державній зраді. Людину, яка відновила Збройні Сили України, зробила максимально для того, щоб опір Москві на всіх фронтах гібридної війни проти України був максимальним. Це – чистий кремлівський сценарій. Це прекрасна новина сьогодні для Путіна і його оточення. Кремль відкриває шампанське», – наголошує народний депутат.

Читайте також: «Не Порошенко, а Зеленський чотири рази ухилявся від повістки, коли син Порошенка служив в армії». Заява​.

Telegram Channel