Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Школи Волині отримали 9 нових автобусів. Кому дістались

На Волині вже налічується 246 шкільних автобусів.

Фото Волинська ОДА.

Школи Волині отримали 9 нових автобусів. Кому дістались

20 грудня 2021 рок, голова ОДА Юрій Погуляйко вручив ключі від нових та сучасних транспортних засобів представникам територіальних громад області

Нові автобуси попрямували до Берестечківської, Вишнівської, Голобської, Головненської, Камінь-Каширської, Луцької, Маневицької, Рожищенської та Сереховичівської громад.

 

 «В області з кожним роком збільшується шкільний автопарк для зручного та якісного довезення дітей до освітніх закладів. На сьогодні він налічує 246 транспортних одиниць, – зазначив Юрій Погуляйко. – Це результат нашої спільної роботи, тож дякую усім за своєчасне освоєння коштів та проведення тендерів відповідно до законодавства, далі – більше».

Ще 6 освітніх закладів отримають шкільні автобуси.

Варто зазначити, що для навчальних закладів Волині в цьому році передбачені 19 шкільних автобусів. На їхню закупівлю були виділені кошти із державного бюджету в сумі понад 18 млн гривень, а також забезпечено 50-ти відсоткове співфінансування з обласного та місцевих бюджетів.

Відтак, 4 транспортні засоби буди передані раніше для навчальних закладів Вишнівської, Маневицької, Затурцівської та Городищенської громад і уже надають безпечне, регулярне і безоплатне перевезення учнів та педагогів. З них 3 – спеціальні, обладнані для перевезення дітей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 Окрім того, ще 6 освітніх закладів отримають шкільні автобуси.

До слова, з 2003 року в Україні діє Державна цільова соціальна програма «Шкільний автобус». Держава щороку виділяє значний фінансовий ресурс для придбання шкільних автобусів, які значно покращують умови підвезення до місця навчання і у зворотному напрямку. На закупівлю такого транспорту у 2022 році Волинська область уже отримала 25 млн гривень.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Читайте також: Найдешевше сало – на Волині та Рівненщині​.

Джерело: Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.
Telegram Channel