Курси НБУ $ 41.77 € 48.84
Казковий підсвічений автобус завершив свій тур Луцької громадою (Фото)

Автобус побував у восьми селах та кількох мікрорайонах Луцька.

Фото із сторінки Ігоря Поліщука у Facebook.

Казковий підсвічений автобус завершив свій тур Луцької громадою (Фото)

Диво-автобус із Миколаєм та казковими персонажами завершив свою мандрівку селами Луцької міської територіальної громади та окремими локаціями в Луцьку

 Остання цьогорічна його зупинка – площа біля Палацу урочистих подій.

Про це інформує голова громади Ігор Поліщук.

 

 Святковий тур тривав три дні:18,19,20 грудня.

Актори – це вихованці студії Наталії Журавльової.

«З виступами акторів та подарунками автобус побував у Брищах, Рокинях, Сирниках, Дачному, Озерці, Кульчині, Жидичині у Великому Омелянику, мікрорайоні Дубки, що на ДПЗ, та, власне, у 33-му мікрорайоні Луцька.

Актори – це вихованці студії Наталії Журавльової.

 

 Усього за три дні вдалося роздати понад 7 тисяч пачок цукерок та отримати навзаєм море позитиву та хорошого настрою.

Зустріч на площі поруч з Палацом урочистих подій була найбільш масовою. Попри мінусову температуру, подивитися виставу прийшло кілька сотень дітей та дорослих. Їх усіх привітав святий Миколай, а потім його помічники роздали присутнім солодкі подарунки.

Завершилося дійство феєричним вогняним шоу.

Дякую усім, хто долучився до реалізації цього позитивного проєкту!», - зазначив мер.

Реклама Google

Читайте також:  Горохівські ветеранівці знову раділи зустрічі.

 

 

 

Telegram Channel