Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
Українці вважають, що Зеленський робить недостатньо, щоб запобігти агресії Росії – опитування

Путін може зустрітись із Зеленським хіба для того, щоб прийняти від нього капітуляцію.

Фото 5 канал.

Українці вважають, що Зеленський робить недостатньо, щоб запобігти агресії Росії – опитування

Також переважна більшість українців не бачить сенсу у прямих переговорах Зеленського і Путіна

Влада Зеленського докладає недостатньо дипломатичних та оборонних зусиль для запобігання повномасштабному російському вторгненню – так, за даними опитування компанії SOCIS, вважають 62,4% українців. Достатніми зусилля влади вважає тільки кожен п'ятий громадянин (20,7%).

При цьому переважна більшість українців не бачить сенсу у прямих переговорах Зеленського і Путіна. 58,7% опитаних вважають, що переговори з Росією слід вести тільки за участі партнерів із США та ЄС, бо натиснути на Путіна можна лише спільними зусиллями. А от дієвим способом у досягненні миру прямі переговори з Путіним вважають 26,6% опитаних.

83% не вірять у те, що прямі переговори Зеленського з Путіним призведуть до повернення Криму. Вірять у таку перспективу переговорів лише 10,8%.

У те, що прямі переговори Володимира Зеленського з Володимиром Путіним призведуть до повернення окупованої частини Донбасу, вірять лише 20,8%. Не вірить у це 71,9% українців.

83% не вірять у те, що прямі переговори Зеленського з Путіним призведуть до повернення Криму. Вірять у таку перспективу переговорів лише 10,8%.

44,5% українців вважають, що відмова Заходу на вимогу Кремля від євроатлантичної інтеграції України послабить безпеку нашої держави, тому що лише розпалить агресивність Путіна.

28,1% вважають, що відмова від вступу в НАТО посилить безпеку України, тому що послабить агресивність Путіна щодо України.

При цьому 62,5% опитаних підтримують вступ України до Євросоюзу, не підтримують 24,5%. Водночас вступ України до НАТО підтримують 59,3%, не підтримують 28,3%.

Терміни проведення дослідження: 11-16 грудня 2021 р. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводилось в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей. Загалом було опитано 2000 респондентів методом телефонного інтерв'ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв'ю становила 12 хвилин.

Читайте також: Порошенко – Зеленському: державна зрада – коли віддають нашу землю, зливають спецоперації і купують російське вугілля на мільярди (Відео)​.

Telegram Channel