Курси НБУ $ 29.25 € 30.92
У Польщі в смертельних ДТП загинуло двоє українців

В результаті 43-річний пасажир Audi загинув на місці. 39-річного водія літаком доправили до лікарні у Варшаві у важкому стані.

Фото іnpoland.net.pl.

У Польщі в смертельних ДТП загинуло двоє українців

В результаті 43-річний пасажир Audi загинув на місці. 39-річного водія літаком доправили до лікарні у Варшаві у важкому стані

В Польщі сталося дві смертельні ДТП, в яких загинули українці.

Про це повідомляє InPoland.

Так, у Лодзинському воєводстві автомобіль Audi, у якому перебували двоє українців, злетів з дороги та протаранив охоронний екран автомагістралі А2. Після цього в автівку в’їхав Volkswagen Passat, який їхав зустрічною смугою.

Після цього в автівку в’їхав Volkswagen Passat, який їхав зустрічною смугою. 

В результаті 43-річний пасажир Audi загинув на місці. 39-річного водія літаком доправили до лікарні у Варшаві у важкому стані. Водій Volkswagen потрапив до лікарні у місті Скерневіце.

Ще одна ДТП за участю двох українців сталася того ж дня у Морині Західнопоморського воєводства. Автомобіль Ford, яким кермував 34-річний водій, злетів із дороги і зіткнувся з деревом. В результаті на місці від отриманих травм загинув 50-річний пасажир. Драгер показав, що водій мав у крові 1,9 проміле алкоголю.

Читайте також: Пов'язки для ніг замість прокладок і підвішування на залізо холодними руками: солдатка розповіла про жахливі муки жінок в армії КНДР

Telegram Channel