Курси НБУ $ 36.54 € 39.71
Порошенко у Варшаві: ПДЧ в НАТО для України – це найкраща санкція проти Путіна зараз

Порошенко взяв участь в міжнародній безпековій конференції «Росія – Україна – НАТО: ескалація напруження на східному фланзі».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко у Варшаві: ПДЧ в НАТО для України – це найкраща санкція проти Путіна зараз

План дій щодо членства в НАТО для України є найкращою санкцією проти Росії, яка може бути застосована вже зараз

 Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко заявив у Варшаві під час виступу на Міжнародній безпековій конференції «Росія – Україна – НАТО: ескалація напруження на східному фланзі», пише eurosolidarity.org.

 

 «План дій щодо членства в НАТО для України має бути прийнятий вже в наступному році в Мадриді в червні. Я до речі, хочу нагадати, що План дій щодо членства в НАТО Польщі був також прийнятий у Мадриді», – зазначив Порошенко.

«Це буде найкраща санкція, перемога вільного світу і нищівна поразка Путіна. Бо ніякі Будапештські меморандуми безпеку не гарантують. Єдиним інструментом безпеки є НАТО».

«Це буде найкраща санкція, перемога вільного світу і нищівна поразка Путіна. Бо ніякі Будапештські меморандуми безпеку не гарантують. Єдиним інструментом безпеки є НАТО», – переконаний Порошенко.

 

«Зараз де-факто Путін намагається повернути Ялту – із зонами впливу, із заборонами руху по НАТО. І він публічно висуває ці ультиматуми. Ми не будемо питати дозволу в Путіна, чи маємо ми право і можливість бути членами НАТО, чи ні. Це залежить виключно від НАТО і від українського народу. І ми маємо дати зараз дуже жорстку відповідь, яку Путін точно почує», – наголошує Петро Порошенко.

Читайте також: Порошенко – Зеленському: державна зрада – коли віддають нашу землю, зливають спецоперації і купують російське вугілля на мільярди (Відео)

Telegram Channel