Курси НБУ $ 36.46 € 39.66
В Укравтодорі волинська делегація обговорила будівництво доріг у Володимирі

У місті планують зробити три кільця-розв’язки: в центрі міста, на повороті на Нововолинськ та на перехресті Шухевича і Ковельської.

Фото Кордон.

В Укравтодорі волинська делегація обговорила будівництво доріг у Володимирі

20 грудня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук спільно з народним депутатом Ігорем Гузем, та заступником Нововолинського мера Миколою Пасевичем працювали у Державному агенстві служби автомобільних доріг України по питаннях будівництва доріг та моделювання руху транспорту на дорогах державного значення у Володимирі

Під час зустрічі в Укравтодорі було сформовано плани по будівництву доріг у Володимир-Волинській громаді на 2022 рік. Відтак одним з перших завдань є початок роботи над проектом об’їзних доріг. Одна буде йти через Зимнівську громаду з шистівської об’їзної і виходити біля заправки «WOG». Інша –  теж виходитиме з шистівської об’їзної  і має йти через землі колишньої Зарічанської територіальної громади та виходити біля заправки «WOG». 

Ще одне завдання – це тротуари на всій протяжності важливих трас у місті Володимирі: на Устилузькій, Ковельській, Луцькій і в бік Заріччя.

Ще одне завдання – це тротуари на всій протяжності важливих трас у місті Володимирі: на Устилузькій, Ковельській, Луцькій і в бік Заріччя. Частина з них – це державні тротуари, а частина – міські.

Представники фірми, яка розробляє схему руху у Володимирі, запропонували зробити три кільця-розв’язки: в центрі міста, на повороті на Нововолинськ та на перехресті Шухевича і Ковельської. На ці роботи буде виготовлена відповідна документація, аби вже в наступному році реалізувати заплановане та розвантажити дороги Володимира.

Читайте також: У Рівному пункт вакцинації вперше відкривають у церкві​.

Джерело: Офіційний сайт Володимира-Волинського.
Telegram Channel