
В Україні, традиційно, найпопулярнішим є саме будівельне кріплення.
Чи зростатиме ціна на кріпильні елементи в Україні у 2022 році?
Зростання цін на енергоносії неухильно призводить до подорожчання виробництва продукції в різних галузевих нішах
Торкнулося підвищення вартості також кріпильних виробів. На ринку України представлені металовироби в основному азіатського виробництва, хоча в достатній кількості можна купити різний дюбель та інші види кріплення від виробників з України. А ось продукція з країн Європейського Союзу хоч і є на ринку, але зовсім в невеликій кількості. Це обґрунтовано її вищою ціною.
Тенденції та зростання цін на кріплення
Згідно з експертними даними, кріпильні вироби дорожчають традиційно на 3% на місяць. Проте різкі стрибки ціни на енергоносії призвели до збільшення темпів зростання вартості металопрокату. Звідси випливають наслідки. За останні місяці ціна саморізів, шурупів, болтів, гайок та інших типів найпопулярніших елементів кріплення зросла на 7%.
В Україні, традиційно, найпопулярнішим є саме будівельне кріплення. Частка такого типу металовиробів становить близько 80% від усіх представлених кріпильних виробів на ринку. Втім, тенденцій щодо зниження пропозиції на цю продукцію, як і падіння попиту на неї, не спостерігається. Це, своєю чергою, призводить до висококонкурентної цінової боротьби кожного покупця.
Левову частку ринку займають великі мережеві постачальники металевого кріплення. Вони й диктують правила гри із встановленням фінальної вартості металовиробів. Незважаючи на це, дрібні оптові торговці також не залишаються осторонь. Разом з адекватною та, порівнянною із середнім рівнем ціною, такі постачальники як Budkrip.com.ua пропонують хороші умови покупок та додаткові послуги, як постачання потрібного типу систем кріплення та кріплення по всій Україні на замовлення та гнучку сітку вартості.
Чого очікувати від ринку кріплення України у 2022 році?
Багато експертів вважають, що ніша кріплення на ринку України вже сформована і ціни відносно однакові як у великих, так і у дрібних торговців. Великі компанії є стримуючим фактором для суттєвого коливання цін. Тому в найближчому майбутньому вартість кріплення може зростати не більше ніж на 3-5%. А ось основний наголос торговці роблять на якість наданих послуг. Адже це стає об'єктивним чинником вибору оптового постачальника кожного постійного зацікавленого покупця.
